top of page

CZYTANIE DUSZY

Liczby są językiem, w którym Wszechświat komunikuje się z nami. Numerologia może pomóc nam

CZYM JEST METODA CZYTANIA DUSZY?

Czytanie Duszy to szybki i skuteczny sposób na połączenie się z Twoją Duszą i Źródłem Miłości. Technika ta opiera się na połączeniu z Twoim polem energetycznym poprzez przestrzeń serca, co czyni ją całkowicie bezpieczną. Podczas sesji Czytania Duszy dostrajam się do Twojej energii i łączę się z Twoją Duszą. W tej metodzie jestem tylko przekaźnikiem. Opowiadam to, co widzę, słyszę, czuję fizycznie i emocjonalnie. Każda Dusza jest inna, każdy posiada inną historię oraz cel z jakim przybył na ten świat. Dlatego Czytanie Duszy jest niesamowitym i ekscytującym doświadczeniem, które pomaga uzyskać wgląd w swoją prawdziwą istotę. Przewodnicy, którzy często pojawiają się podczas sesji, są wsparciem i podpowiadają możliwości. Można się z nimi komunikować i często pytamy o wiele kwestii. Czytanie Duszy jest również obfite w symbole, które czasami wymagają zgłębienia, aby zrozumieć ich przekaz. Często podczas sesji zadziewają się oczyszczania energetyczne, które działają na wielu poziomach - ciało, umysł, duch.

Każda osoba pracująca tą metodą posiada swój unikalny styl czytania w zależności od swoich duchowych zdolności, poziomu świadomości. Podczas sesji ze mną często pokazują mi się historie z poprzednich inkarnacji, które mogą być przyczyną blokad i problemów w obecnym życiu. Uświadomienie sobie tych przyczyn może pomóc w uzdrowieniu danego problemu. Ze względu na to, że jestem numerologiem i pracuję z liczbami, poprzednimi wcieleniami oraz czakroterapią, energią Reiki - w moich czytaniach często pojawiają się elementy tych zagadnień. 

Jeśli chcesz uzyskać wgląd w swoją Duszę i poznać cel swojego życia, to zapraszam Cię do Czytania Duszy. To ekscytujące doświadczenie, które może pomóc Ci uzyskać wgląd w swoją prawdziwą istotę i osiągnąć spokój. 
 

DLA KOGO JEST TA METODA?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kim naprawdę jesteś i jaki jest cel Twojego życia? Czy odczuwasz, że coś blokuje Cię przed osiągnięciem pełni swojego potencjału? Jeśli tak, to warto zastanowić się nad techniką Czytania Duszy, która może pomóc Ci uzyskać wgląd w Twoją prawdziwą istotę.
 

Czytanie Duszy to metoda, która może pomóc Ci w poznaniu siebie samego i swojego celu życiowego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają drogi swojego życia i chcą uzyskać lepszy wgląd w siebie oraz swoje dalsze kroki.


Ta metoda może być dla Ciebie między innymi jeśli:

 • Chcesz zrozumieć siebie i swoje miejsce na Ziemi.

 • Czujesz, że masz w sobie większy potencjał, ale nie wiesz, jak go wykorzystać.

 • Masz problemy, których nie potrafisz samodzielnie rozwiązać.

 • Czujesz się zablokowany lub zdezorientowany w swoim życiu.

 • Chcesz nauczyć się odróżniać swoją intuicję od swojego umysłu.

 • Szukasz odpowiedzi na pytanie kim jesteś i co masz do zaoferowania światu.

 • Czujesz blokady i nie wiesz jak ruszyć z miejsca.

 • Potrzebujesz podpowiedzi, wskazówki.

 • Pragniesz dowiedzieć się czegoś o swoich poprzednich wcieleniach.

 • Masz jakiś niezałatwiony temat z osobą, która już odeszła.

 • Kiedy chcesz poszerzyć swoją świadomość.

 • Kiedy po prostu ciekawi Cię ta metoda i chcesz spróbować skontaktować się ze swoją Duszą, przewodnikami. 
   

Czytanie Duszy to proces, który pozwala uzyskać lepszy wgląd w siebie i swoje życie. Jest to także wspaniałe narzędzie dla osób, które pragną zbliżyć się do swojego wewnętrznego Ja i uzyskać jasność w swoich decyzjach. To wołanie z wyższego Źródła, które może pomóc Ci znaleźć swoją drogę i żyć bardziej autentycznie. Jeżeli nie jesteś pewny/a czy ta metoda jest dla Ciebie odpowiednia a jednak coś Cię tutaj przyciągnęło, zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie pytania. 

JAK WYGLĄDA SESJA?

Przed sesją polecam wyciszenie i relaksację. Czytanie odbywa się online, na kamerce. Łączymy się przez komunikator WhatsApp lub Fb. Przed rozpoczęciem sesji, rozmawiamy, a Ty wyrazisz swoją intencję odnośnie czytania. Nawiążę z Tobą połączenie i opowiem Ci, co się dzieje. Bywa tak, że przekaz Twojej Duszy jest całkowicie odmienny od intencji, z jaką przyszedłeś. Nie ingeruję w to, ponieważ nie posiadam takiej władzy. Widocznie Twoja Dusza ma coś bardziej istotnego do przekazania w tym momencie. W odpowiednim czasie będziemy mogli zadać pytania Twojej Duszy oraz przewodnikom. Jeśli w trakcie czytania pojawi się w Twojej głowie pytanie, które jest całkowicie niezwiązane z intencją, to również nie ma problemu. Warto pytać o wszystko. Czytanie jest nagrywane, a Ty otrzymasz kopię nagrania audio. Po sesji porozmawiamy o tym, co się wydarzyło i omówimy wszystko. Zarezerwuj sobie około 2 godziny. Podczas czytania tracę poczucie czasu i kończę dopiero wtedy, gdy otrzymam znak, że wszystko zostało przekazane. Aby przeprowadzić sesje potrzebujesz dobry internet, ciszę i spokój. Nie przeprowadzam sesji kiedy nie masz do tego odpowiednich warunków tzn. kiedy jesteś na otwartej przestrzeni lub w pobliżu przebywają inne osoby, dzieci. 

CZEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PO SESJI?

Każda sesja wygląda inaczej i po każdej sesji mogą wystąpić inne efekty. Czytanie Duszy to metoda terapeutyczna, która zazwyczaj niesie ze sobą transformacje. Czasami transformacja następuje już podczas sesji, kiedy następują różnego rodzaju oczyszczenia, puszczenie blokad; Czasami potrzeba trochę więcej czasu na integrację. Dlatego też po sesji otrzymujesz nagranie audio z sesji, które warto sobie po czasie odsłuchać. Dość często słyszę, że po jakimś okresie wszystkie puzzle składają się w całość i przychodzi zrozumienie na dużo głębszym poziomie. Czasami odpowiedzi na zadawane pytania są tak oczywiste, że niesie to ze sobą natychmiastowa ulgę. Miej na uwadze to, że czasami sesje są bardzo emocjonalne, następują głębokie oczyszczenia energetyczne więc po sesji możesz odczuwać potrzebę odpoczynku, ból głowy lub wręcz przeciwnie możesz czuć przypływ energii i spokój. Warto jednak, abyś zadbał o siebie i nie przemęczał się kolejnego dnia. Zadbaj również o odpowiednie nawodnienie i sen. Często zdarza się, że po sesji Czytania Duszy możesz otrzymać sen z wskazówkami. Po sesji jesteśmy w kontakcie więc jeśli będziesz potrzebować pomocy przy interpretacji swoich odczuć - jestem. 

Inwestycja 88 euro.
Umów się już teraz przez formularz lub dokonaj wpłaty na numer konta:

Szept Duszy
NL91 INGB 0106 1285 07

Następnie napisz do mnie w celu umówienia daty: szept.duszy@interia.pl

 

bottom of page