top of page

REIKI USUI STOPIEŃ 1 

Image by Luz Mendoza

✨Reiki jest japońską techniką uzdrawiania opartą na przekazywaniu energii życiowej przez dłonie. Słowo "Reiki" składa się z dwóch japońskich znaków: "rei", oznaczającego "uniwersalną" lub "wszechobecną", oraz "ki", co oznacza "energię życiową". W ten sposób Reiki można tłumaczyć jako "uniwersalną energię życiową". Ta praktyka opiera się na założeniu, że poprzez skupienie się na energii życiowej i jej przekazywaniu za pomocą dłoni, można wzmacniać naturalne zdolności samouzdrawiania organizmu, harmonizować ciało, umysł i ducha oraz przynosić ulgę w stresie i dolegliwościach fizycznych i emocjonalnych. Jest to technika holistycznego podejścia do zdrowia i samorozwoju, której celem jest przywrócenie równowagi energetycznej w ciele. Jest to metoda, którą można stosować zarówno dla własnego dobrostanu, jak i dla innych, przekazując energię poprzez lekkie dotknięcia lub przyłożenia dłoni do konkretnych miejsc ciała.
Podstawowymi założeniami Reiki są miłość, dobroć i współczucie, a praktyka Reiki może być dla wielu drogą do głębszego zrozumienia siebie i świata oraz do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i równowagi.
Reiki jest jednym z niewielu sztuk uzdrawiania, które uwzględnia całą osobę - fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową.

✨Istnieją trzy różne poziomy lub stopnie, które można osiągnąć w Reiki:
Pierwszy stopień, umożliwia uzdrawianie poprzez dotyk. Ta inicjacja obejmuje pierwsze aktywacje energetyczne na poziomie 1 oraz instrukcje dotyczące udzielania uzdrawiających zabiegów sobie i innym poprzez dotyk.

Poprzez otrzymanie inicjacji I stopnia Reiki, zyskasz wiele korzyści:
✨Poznasz podstawowe zasady i techniki Reiki, co umożliwi Ci praktykowanie jej na sobie i na innych.
✨Nauczysz się układu dłoni przy uzdrawianiu innych i przy samoleczeniu, co pozwoli Ci na leczenie różnego rodzaju dolegliwości.
✨Poznasz historię odkrycia i stworzenia systemu Reiki przez Usui, dzięki czemu zrozumiesz jej filozofię i zasady BHP.
✨Dowiesz się o pięciu duchowych zasadach życia z Reiki, co pozwoli Ci na rozwój duchowy i osobisty. ✨Poprzez dostrojenie się do energii Wszechświata, otworzysz się na jej działanie, co przyczyni się do zwiększenia Twojego poziomu energii i poprawy samopoczucia.
✨Staniesz się doskonałym przekaźnikiem energii Reiki, co pozwoli Ci na przekazywanie jej innym i na jej używanie dla dobra całego świata.

Spotykamy się online na teorii, przed inicjacją otrzymujesz ode mnie skrypt z obowiązkową wiedzą do przyswojenia, następnie umawiamy się na inicjację w konkretnych godzinach. Po inicjacji spotykamy się na kamerce aby porozmawiać odnośnie odczuć, jestem dla Ciebie dostępna aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Po zakończeniu inicjacji otrzymasz elektroniczny certyfikat.
Jestem do Twojej dyspozycji drogą e-mailową: szept.duszy@interia.pl

Inwestycja w kurs to 111 euro online lub 133 euro teoria online, inicjacja stacjonarnie.
Umów się już teraz na kurs przez formularz lub dokonaj wpłaty na numer konta:

Szept Duszy
NL91 INGB 0106 1285 07

Następnie napisz do mnie w celu umówienia daty inicjacji: szept.duszy@interia.pl

 

bottom of page