top of page

REIKI USUI STOPIEŃ 2

Image by Kira auf der Heide

💫W drugim poziomie Reiki, zwanej Oku-den w japońskiej terminologii, skupiamy się na rozbudowaniu umiejętności uzdrawiania. Na tym etapie nabywamy umiejętność korzystania z symboli Reiki, takich jak Cho Ku Rei, Sei He Ki i Hon Sha Ze Sho Nen, które stanowią klucz do precyzyjnego skierowania i przekazywania energii.
💫Drugi poziom otwiera możliwość praktykowania uzdrawiania na odległość. Uczymy się używać symboli, aby przesyłać energię Reiki do konkretnych miejsc, sytuacji lub osób, nawet jeśli są one oddalone geograficznie. W tym etapie koncentrujemy się także na uzdrawianiu sfery emocjonalnej i psychicznej. Symbole stają się narzędziem do pracy nad negatywnymi emocjami, traumami i problemami psychologicznymi. Drugi poziom Reiki poszerza również świadomość w zakresie percepcji energii życiowej.
💫Podobnie jak na pierwszym poziomie, także tutaj występuje specjalna inicjacja, która pomaga otworzyć i wzmocnić kanały energetyczne, umożliwiając swobodniejszy przepływ energii.

Otrzymując inicjację II stopnia Reiki, otworzy się przed Tobą niezwykły wachlarz możliwości:

🤲🏻Zyskasz potężny zastrzyk energii życiowej, który wpłynie pozytywnie na Twoją codzienną aktywność. 🤲🏻Poznasz trzy symbole i trzy mantry, które je aktywują. Dzięki nim Twój przepływ energii Reiki będzie jeszcze silniejszy, a czas potrzebny na jej przekazywanie znacznie się skróci.
🤲🏻Opanujesz umiejętność przekazywania energii Reiki na odległość, co umożliwi Ci leczenie ludzi z całego świata.
🤲🏻Nauczysz się, jak wykorzystać energię Reiki do skutecznego usuwania traum, lęków, blokad psychicznych i mentalnych.
🤲🏻Utrwalisz swoją równowagę emocjonalną i zdolność do pomagania innym w procesie ich uzdrawiania.

Aby umówić się na II stopień Reiki musisz mieć ukończony minimum miesiąc wcześniej I stopień Reiki u mnie lub innego nauczyciela. 

Spotykamy się kilka razy online na teorii, przed inicjacją otrzymujesz ode mnie skrypt z obowiązkową wiedzą do przyswojenia, następnie umawiamy się na inicjację w konkretnych godzinach. Po inicjacji spotykamy się na kamerce aby porozmawiać odnośnie odczuć, jestem dla Ciebie dostępna aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Po zakończeniu inicjacji otrzymasz elektroniczny certyfikat.
Jestem do Twojej dyspozycji drogą e-mailową: szept.duszy@interia.pl

Inwestycja w kurs to 199 euro online lub 225 euro teoria online, inicjacja stacjonarnie.
 
Umów się już teraz na kurs przez formularz lub dokonaj wpłaty na numer konta:

Szept Duszy
NL91 INGB 0106 1285 07

Następnie napisz do mnie w celu umówienia daty kursu i inicjacji: szept.duszy@interia.pl

 

bottom of page