top of page
9b95c507-5a1c-487e-95c1-d6241a276b39.jpg

"Dusza nie wyraża się poprzez ludzki język. Komunikuje się z nami poprzez symbole, metafory, głębokie uczucia, wizje i codzienną magię"

  • TikTok
  • Instagram
  • Facebook

MOJA HISTORIA

Witaj, mam na imię Agatha i bardzo cieszę się, że tutaj jesteś!
Moją misją jest aby zrozumieć co to naprawdę znaczy żyć zdrowym, spełnionym i szczęśliwym życiem w połączeniu ducha i materii. Uwielbiam numerologię i możliwości jakie ze sobą niesie. Kocham tworzyć portrety numerologiczne i spotykać się z Wami na sesjach, na których wspólnie odkrywamy Wasz prawdziwy potencjał. 
Sama jestem numerologiczną 8, rozumiem harmonię pomiędzy duchem a materią. Nie ukrywam, że jestem silną Duszą, która przeszła wiele ciężkich doświadczeń (jak większość numerologicznych 8). Dlatego też, poprzez transformacje i zrozumienie mogę być tutaj dla Was. Moją siłę równoważy niesamowita wibracja 3, którą odczuwam bardzo mocno w swoim życiu. Głęboko w sercu jestem artystką, bardzo wrażliwą Duszą, która zachwyca się naturą i sztuką. W moim portrecie bardzo widoczna jest również wibracja 33/6 oraz energia niesamowitej 7, która daje mi analityczne wglądy. Jestem introwertykiem i dobrym słuchaczem. Na drodze świadomego odkrywania i transformowania siebie jestem ponad 10 lat, chociaż od dziecka wsłuchiwałam się w Szept swojej Duszy, tylko wtedy nie byłam świadoma siebie i swojej mocy. Od zawsze interesowały mnie rzeczy dotyczące uzdrawiania, poprzednich wcieleń, magii, duchowości a Wszechświat pchał mnie na drogę, którą dzisiaj kroczę w większym zrozumieniu siebie i wszystkiego co mnie otacza. Zgłębiam różne tematy, które mnie interesują w zakresie wellness, duchowości, rozwoju osobistego, psychologii transpersonalnej, fizyki kwantowej a także dzielę się tym czego się nauczyłam.
Jestem numerologiem, Mistrzem Reiki, czytam Duszę, zajmuję się również czytaniem dłoni. 

Cały czas jestem w drodze... 

Na mojej stronie znajdziesz posty na blogu, filmy oraz informacje o mojej ofercie, która pomoże Ci wsłuchać się w Szept Twojej Duszy. Każdy z nas ma swoją drogę życia. Dobrze, jeśli jest jej świadomy i nią podąża. Jeśli zgubiłeś swoją drogę lub nie wiesz jak ruszyć z miejsca to chętnie pomogę rozwinąć Twój potencjał.
Będzie mi miło jeśli zostaniesz na dłużej.
Wszystkiego dobrego piękna Duszo 💜

🖤MERAKI 🖤
     Agatha

bottom of page