top of page

HARMONIZACJA NUMEROLOGICZNA

Liczby są językiem, w którym Wszechświat komunikuje się z nami. Numerologia może pomóc nam

Oprócz podstawowych informacji, jakie są zawarte w portrecie numerologicznym możemy dzięki numerologii sprawdzić jak energia każdej z wibracji przepływa przez człowieka.
W takim ogromnym skrócie… Aby żyć w harmonii potrzebujemy posiadać w swoim portrecie każdej z 9 podstawowych wibracji, które są odpowiednio odpowiedzialne za dane dziedziny życia.  Jeśli którejś z nich nie ma w portrecie - człowiek taki będzie miał trudności pomimo starań chęci w danym obszarze życia, ponieważ energia nie będzie miała jak płynąć. Np. jeśli ktoś nie ma w ogóle 8 w portrecie to będzie miał ogromne trudności, żeby utrzymać majątek i dorobić się większych rzeczy materialnych. Jeśli którejś wibracji jest za dużo - to energia jest zaburzona i efekt może być odwrotny od zamierzonego celu.
Istnieje metoda, która pozwala na harmonizację energii poprzez nadanie specjalnie dobranych Imion Wzmacniających. Metoda ta opiera się na programowaniu podświadomości poprzez właśnie konfigurację wibracji imion i nazwisk w portrecie.

Jak wygląda ten proces?

 

Jeżeli robiłam już dla Ciebie portret numerologiczny:
Po rozmowie dobieram dla Ciebie imię, imiona, które najlepiej przekalibrują Twój potencjał energetyczny i będą wspierały Cię w dążeniu do Twoich życiowych celów.
Np. Jeżeli masz wyzwania w kwestii materii, ponieważ nie posiadasz w swoim potencjale wibracji 4,8, dobieram takie imiona aby zapełniły luki w portrecie, dodając Ci tych aspektów energii, równocześnie imiona te będą dobrane indywidualnie pod Twoje oczekiwania tak aby nie tylko potencjał ale również kombinacja była dla Ciebie wspierająca a cały portret został zharmonizowany w zgodzie z Tobą. Po akceptacji przez Ciebie imienia/imion nadaję Ci je zdalnie za pomocą energii Reiki oraz metody Czytania Duszy, tak aby imię zostało zapisane w podświadomości.
Inwestycja w siebie to 55e

Jeżeli nie robiłam dla Ciebie portretu numerologicznego i nie chcesz go lub już posiadasz od innego numerologa inwestycja to 77euro.


Aby umówić się na harmonizację numerologiczną dokonaj wpłaty na numer konta:

Szept Duszy
NL91 INGB 0106 1285 07


Następnie napisz do mnie w celu umówienia daty konsultacji: szept.duszy@interia.pl lub poprzez komunikatory Facebook Messenger czy Instagram.
 

bottom of page