top of page

CZAKROTERAPIA

Image by Sharon Pittaway
Image by Sarah Brown

Czakroterapia jest  metodą ukierunkowaną na oczyszczanie energetyzowanie, równoważenie - harmonizowanie centrów energetycznych, w celu umożliwienia prawidłowej gospodarki energetycznej organizmu.
Profesjonalne odblokowanie i oczyszczenie czakr umożliwia osiągniecie harmonii i spokoju.

Nie musisz obawiać się negatywnych konsekwencji oczyszczania czakr jest to zabieg w pełni bezpieczny, nie stanowiący zagrożenia, całkowity brak skutków ubocznych.
Czakra to słowo sanskryckie dosłownie oznaczające  koło i wywodzi się ze starożytnego indyjskiego systemu jogi i filozofii Tantry.
Czakry można najlepiej opisać jako wiry energii umieszczone pionowo wzdłuż kręgosłupa, które odpowiadają splotom kręgosłupa w ciele fizycznym.
W ciele człowieka jest 7 głównych czakr, które u kobiety i mężczyzny są odmiennie spolaryzowane.
Każda z Twoich 7 czakr jest silnie powiązana z określonymi kolorami, pokarmami, dźwiękami i kamieniami szlachetnymi. W zabieganym świecie, w którym dzisiaj żyjemy, pole energetyczne człowieka może łatwo stracić równowagę.
Zacznijmy od czakry korzenia, czyli pierwszej czakry. Znajduje się u podstawy kręgosłupa i jest połączona z kolorem czerwonym. Kojarzy się z bezpieczeństwem, uziemieniem, aktywnością fizyczną, pewnością siebie i tożsamością.
Druga czakra lub czakra sakralna znajduje się w podbrzuszu i jest powiązana z kolorem pomarańczowym. Ta czakra jest związana z seksualnością, kreatywnością, pasją i osobistą mocą.
Czakra splotu słonecznego lub trzecia czakra znajduje się za pępkiem – twoim ośrodkiem oddechu – i jest powiązana z kolorem żółtym. Kontroluje odwagę, honor, współczucie i odpowiedzialność wobec innych.
Czakra Serca znajduje się w środku klatki piersiowej i jest połączona z kolorami Różowym i Zielonym. Pozwala żyć sercem i naprawdę poczuć, jaka jest najszybsza droga do uzdrowienia.
Piąta czakra lub czakra gardła znajduje się tuż nad obojczykiem, przy gardle. Promuje prawdę, komunikację, uczciwe życie i wyrażanie siebie.
Twoja czakra trzeciego oka znajduje się tuż nad twoimi brwiami i pomiędzy, i jest połączona z kolorem fioletowym. Twoja czakra trzeciego oka wspomaga intuicję, przewodnictwo, samorealizację i samoopanowanie.
Czakra korony znajduje się na czubku głowy i jest połączona z kolorami białym i fioletowym. Ułatwia dystrybucję energii w całym ciele i wiąże się z duchowością, medytacją i głębokim myśleniem.


 

Masaż relaksacyjny

JAK WYGLĄDA SESJA?

Zawsze przed przystąpieniem do zabiegu rozmawiamy.
Klientka leży prosto na kanapie z wyprostowanymi rękoma wzdłuż ciała.

Zaczynam od skanowania i oczyszczenia aury.
Następnie harmonizuję i energetyzuję czakry.
W zabiegu czakroterapii wykorzystuję pracę z kamieniami (litoterapię), korzystam z olejków, dzięków oraz z Reiki.
Wszystko zależy od danej osoby.
Cena jednej sesji 25e/110zł (Huissen Holandia)JAK WYGLĄDA SESJA ONLINE?Wszyscy jesteśmy połączeni energetycznie.

Udowodniła to fizyka kwantowa.

Leczenie na odległość jest również możliwe i równie potężne.

To cudowne, że energia nie jest ograniczona czasem ani przestrzenią, a uzdrowienie może być przesyłane w dowolne miejsce na świecie za pośrednictwem eteru.
Podczas sesji online pracuję z energią Reiki.
Po zabiegu dostajesz też ode mnie też wskazówki jak samodzielnie harmonizować czakry oraz przesyłam na maila afirmacje na poszczególne czakry oraz pomagam w doborze odpowiednich kamieni i kryształów wspomagających ich pracę.

 

Przesyłasz mi swoje imię i nazwisko oraz adres, numer telefonu, e-mail i datę urodzenia.

Daj mi znać, jakie problemy są teraz w twoim życiu i jaki jest powód, dla którego potrzebujesz wsparcia.

Informacje te są oczywiście traktowane jako poufne.

Wspólnie uzgadniamy czas i datę.

Polecam, abyś naprawdę spędził ten czas dla siebie w przyjemnym i cichym otoczeniu, w którym czujesz się komfortowo.

Najlepiej jest się położyć, choć możliwe jest też wygodne siedzenie.

Po skończonej sesji piszemy do siebie i rozmawiamy o tym, czego doświadczyłeś i jakie ja miałam odczucia.

Możesz umówić się na spotkanie mailowo.

Otrzymasz wtedy niezbędne informacje.

Przy sesjach na odległość zawsze też proszę o wysłanie
zdjęcia.

 

bottom of page