top of page

Czakra Gwiazdy Ziemi i Gwiazdy Duszy


Nie ma jednego systemu czakr. Najpowszechniej używany jest system siedmiu czakr, które wznoszą się od kręgosłupa w okolicy kości ogonowej do czubka głowy. Jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś ze swoimi czakrami, najlepiej będzie najpierw zacząć od siedmiu głównych czakr w ciele fizycznym. Jeżeli nie czytałeś mojego poprzedniego artykułu o 7 głównych czakrach to zapraszam Cię tutaj:System energetyczny człowieka jest bardzo złożony. Jako istoty duchowe mamy w sumie ponad 100 czakr. Dzisiaj opiszę dwie kolejne czakry w naszym ciele duchowym, o których większość ludzi nie mówi, a które według mnie są bardzo ważne: Czakra Gwiazdy Ziemi

Czakra Gwiazdy Duszy Czakry transpersonalne - czyli poza ciałem. Jeśli pracujesz z przewodnikami duchowymi, aniołami, energią, prawdopodobnie pracujesz z wyższymi czakrami, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.CZAKRA GWIAZDY ZIEMI - Vasundhara (w tłumaczeniu sanskryckim oznacza „córka Ziemi”) Znajduje się około 30 centymetrów poniżej stóp. Symbol - gwiezdny czworościan/merkaba. Ta czakra utrwala Twoją więź z Ziemią i twój cel na niej. Daje ci poczucie bycia naprawdę kochanym, mile widzianym i przynależnym na Ziemi. Jej kolor to ciemny brązowy, czarny z bielą. Funkcją Czakry Gwiazdy Ziemi jest głębokie połączenie cię z Ziemią i aspektami uziemienia. Czakra Gwiazdy Ziemi jest punktem uziemienia całego systemu czakr. Podczas gdy twoja Czakra Korzenia uziemia twoje ciało z Ziemią, twoja Czakra Gwiazdy Ziemi, uziemia cały twój system czakr i ciało energetyczne z wszechświatem. W zapisie jej jest pamięć pochodzenia twojego DNA. Zawiera historię przodków, kwestie jego pokolenia, przeszłe życia i problemy oraz choroby karmiczne. Czakra Gwiazdy Ziemi ma ogromny potencjał, jest strażnikiem cykli karmicznych i przeszłych żyć. To przez nią problemy karmiczne są uwalniane i uzdrawiane.

Umożliwia również leczenie na odległość. Inna nazwa tej czakry to Czakra Manifestacji lub Miliardera. Oczyszczenie i aktywacja tej czakry oczyści drogę dla wyższej świadomości, która będzie przez ciebie przepływać i pomoże w manifestowaniu obfitości. Jeśli wibruje poprawnie jesteś zadowolony ze swojego życia na Ziemi oraz ze swojego ciała fizycznego. Czujesz, że przynależysz do planety Ziemia. Potrafisz cieszyć się małymi rzeczami i potrafisz być wdzięczny. Łączy Cię z wewnętrznym spokojem. Widzisz sytuacje z szerszej perspektywy. Czujesz boskie połączenie z Gają. Jeśli jest zablokowana i niezrównoważona, może być Ci ciężko manifestować obfitość. Możesz czuć się samotnie, tęsknić za „domem”, czuć się jak nie z tej planety. Możesz odczuwać zdezorientowanie, brak uziemienia, brak chęci celu w życiu. Możliwe jest tutaj nieakceptowanie swojego ciała, wyglądu wręcz do patologicznego poziomu nienawidzenia siebie. Fizycznie mogą się pojawiać problemy ze stopami, kolanami, zaburzenia odżywiania, zawroty głowy. Długie używanie przedmiotów elektrycznych zakłóca jej funkcjonowanie.

Jak harmonizować: kryształy wspomagające: czarny turmalin, czarny obsydian, czarny onyks, piryt;

olejki: paczula, mirra, drzewo cedrowe; mantry: np, „Mani padme hum” częstotliwość: 68,05Hz medytacje otwierające, oczyszczające afirmacje kolor brązowy jedzenie warzyw korzeniowych medytacja z Archaniołem Sandalofonem Reiki ruch i ćwiczenia kontakt z naturą joga refleksologia

 


CZAKRA GWIAZDY DUSZY - Vyapini (w tłumaczeniu sanskryckim oznacza „Święta Gwiazda”) Znajduje się nad głową, nad czakrą korony, na mniej więcej wysokość dłoni. Symbol - woda. Czakra Gwiazdy Duszy jest głównym kanałem, przez który przepływa najczystsza boska energia, gdzie dociera do reszty systemu siedmiu czakr i ludzkiego ciała. Kiedy Czakra Gwiazdy Duszy jest aktywna i otwarta, łączy się z innymi transcendentalnymi czakrami znajdującymi się nad twoją głową.

Mówi się, że czakra Gwiazdy Duszy jest siedzibą naszej Duszy, ponieważ daje nam bezpośrednie połączenie z wyższym JA. W rzeczywistości chodzi w tym powiedzeniu o to, że jest to pierwsza czakra transpersonalna, która jest jakby bramą, przez którą nasza Dusza łączy się z tym co fizyczne i tym co fizyczne. Umożliwia tak jakby naszej Duszy wejście i wyjście. Zapisane są w niej wszystkie przeszłe wcielenia, karmiczne uwarunkowania oraz informacje dotyczące obecnego celu bycia na Ziemi, jak i przyszłych wcieleń. Zawiera kontrakty twojej Duszy ze wszystkich wcieleń. Jest to swojego rodzaju przechowywalnia Duszy. Dodatkową korzyścią jest to, że połączenie z tą czakrą pomoże również wesprzeć twoje zdolności psychiczne. Jest to twój portal komunikacyjny. Poprzez czakrę Gwiazdy Duszy oraz resztę wyższych czakr możemy pracować i używać pomocnych narzędzi w naszym rozwoju takich jak Kronik Akaszy, odczytów od Aniołów, kontaktów z naszymi przewodnikami, naszymi przodkami, pracą z rodem, naprawianie karmicznej przeszłości, czytania Duszy. Kolor tej czakry jest do negocjacji. Jedni mówią, że jest biało-złota, inni przypisują mu kolor zielony. Sprawdzając u mnie pojawił się kolor biały. Proponuję podłączyć się do tej czakry i samemu zdecydować, jaki masz kolor.


Gdy jest otwarta i zharmonizowana czujesz spokój. Twój cel na Ziemi staje się jaśniejszy. Nie boisz się pokazywać swojej autentyczności. Czujesz, że nie jesteś tylko ciałem ale jesteś połączony ze swoją Duszą. Możesz zyskiwać zdolności parapsychiczne. Jasnowidzenie jest jednym z głównych symptomów. Rozpoznajesz i odczytujesz znaki od wszechświata. Stajesz się bardziej empatyczny. Możesz odzyskać dostęp do informacji o Twoich przeszłych wcieleniach i celu Duszy. Gdy działa w idealnej harmonii, rozumiesz swój cel bycia na Ziemi i sukcesywnie go wypełniasz łącząc to co duchowe z tym co materialne. Nie uciekasz w duchowość ani materializm, łączysz te dwie sfery w doświadczaniu ziemskości. Rozumiesz i akceptujesz wybór swojej Duszy, wybór bycia fizycznym. Gdy jest zamknięta i niezrównoważona: Jesteś niespokojny. Nie czujesz połączenia z wszechświatem ani innymi ludźmi.

Nie umiesz obrać kierunku w życiu. Nie znasz swojego celu tu na Ziemi. Nie jesteś zaangażowany w swoje fizyczne życie. Uciekasz się w skrajną "duchowość" aby uciec od ziemskiego wymiaru lub odwrotnie, nie widzisz i nie czujesz, żadnego połączenia z "górą". Nie żyjesz w zgodzie ze swoją autentycznością i wartościami. Jeżeli dolegają Ci jakieś symptomy fizyczne, choroby ale ciężko postawić diagnozę, jesteś lekooporny, nie reagujesz na leczenie, bardzo możliwe, że Twoja Czakra Gwiazdy Duszy jest w dysharmonii.

Jak harmonizować: kryształy wspomagające: kyanit, kryształ górski, selenit, srebro; olejki: jaśmin, róża, neroli; częstotliwość: 272,20 Hz medytacje afirmacje kolor biały, złoty Reiki medytacja z Archaniołem Metatronem Miej świadomość, że praca z czakrami transpersonalnymi jest procesem, który może zająć dni, tygodnie a nawet lata. Ważne jest tutaj odpuszczenie, wybaczenie i niekiedy zanurzenie się w ciemności. Aby sukcesywnie wznosić się na wyższe wibracje trzeba zaakceptować i uzdrowić przeszłość. Nie spychać jej pod dywan tylko wejść w nią głęboko i przetransformować. Nie jest to przyjemny proces, ale za to cudownie oczyszczający. Równowaga jest kluczem do szczęścia.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym procesie zapraszam do współpracy.

💜MERAKI💜


Agatha

Commentaires


bottom of page