top of page

MISTRZOWSKA 11


NUMEROLOGICZNA 11 Pewnie spotkałeś się z określeniem „wibracje mistrzowskie”. Mistrzowska 11, 22, 33… No dobrze, ale czy wiesz czym tak dokładnie są te wibracje? Osoby posiadające wibracje mistrzowskie w swoim portrecie zwykle mają bardzo trudny program życiowy. To dojrzałe i ambitne Dusze. Posiadając wibracje mistrzowskie nie oznacza, że od razu jesteśmy mistrzami oraz nie jest to pewnik, że tym mistrzem zostaniemy. Wskazuje to na potencjał, który w sobie nosimy, na drogę, którą wybraliśmy sami aby móc poprzez trudy zrealizować się i wyrazić jako mistrzowie. Wszystko zależy od nas czy tą drogą będziemy kroczyć. Jest to zobowiązanie na bardzo głębokim poziomie. Wibracje mistrzowskie niosą ze sobą potężną częstotliwość. Zdobyły mądrość i doświadczenie duchowe poprzez wiele wcieleń. Kolejny raz powtórzę, że nie ma lepszych czy gorszych wibracji. Tak samo wibracje mistrzowskie nie są lepsze od liczb podstawowych. Każdy z nas jest wspaniały, wyjątkowy i niesie w sobie piękne potencjały do zrealizowania w tym wcieleniu. Ale wracając do wibracji mistrzowskich, mają one ogromny potencjał by wywrzeć wpływ na całą ludzkość. Jest to poniekąd ich misja. Ale zanim wibracje mistrzowskie stają się „mistrzami” zazwyczaj mają na swojej drodze dużo trudnych doświadczeń życiowych. Jeśli masz w swoim portrecie mistrzowską wibrację 11 to zapraszam Cię do zapoznania się z archetypami tej wibracji. Wibracja 11 niesie ze sobą wszystkie aspekty wibracji dwa, która jest jej bazą. Przeczytasz o niej tutaj : MISTRZOWSKA 11 11 to symbol intuicji, inspiracji, odwagi, ale także sprzeczności. To wibracja, która ma dostęp do starożytnej i uniwersalnej mądrości. Wibracja ta posiada głęboką wewnętrzną wiedzę, która jest silniejsza niż wszystkie inne liczby. Osoby posiadające ją w portrecie mają potencjał ogromnej intuicji duchowej. Często te osoby posiadają dary i zdolności parapsychiczne. Mogą mieć wspaniałe sny, nawet prorocze, wizje, zdolności uzdrawiające, dary do pracy z energią, mogą posiadać wrodzoną zdolność komunikacji niewerbalnej. Jest to brama łącząca świadomość z podświadomością i jest dostrojona do uniwersalnej świadomości. Często posiadają dar nauczania innych. To osoby oryginalne i pomysłowe. Przywódcy duchowi, których misją jest służenie ludzkości bezinteresownie.

To idealiści kochający piękno i muzykę. To również osoby posiadające ogromny dar empatii, dlatego często są powołani do pracy z ludźmi. Ich wielkimi atutami jest szacunek, empatia, rozumienie problemów innych ludzi, umiejętność obserwowania innych i wczuwanie się w sytuację. Kolejną cechą jest ogromna kreatywność. 11 myślą głęboko i marzą. Myślą również na dużą skalę, ponieważ wiedzą, że mogą stworzyć rzeczy wielkie. Wierzą w dobro i próbują patrzeć na rzeczy z różnych perspektyw. Dobrze odnajdują się w grupie i świetnie sprawdzą się jako mediatorzy w sporach. 11 to również wielka zdolność inwencji. Wielu wybitnych artystów, wynalazców, przywódców duchowych miało w swoim portrecie mocną 11. Mogą nie rozumieć własnej mocy i swojego potencjału, ponieważ może im się wydawać, że tak bardzo odstają od reszty społeczeństwa. Osoby z wibracją 11 często mogą czuć się sfrustrowane. W dużej mierze dlatego, że są bardzo wymagające wobec siebie. Mogą również cierpieć na epizody dezorientacji, braku celu w życiu. Może to prowadzić to do utraty pewności siebie i wystąpienia nawet depresji, która czasami może być głęboka. Przyczyną tych problemów emocjonalnych jest brak zrozumienia własnej wrażliwości i potencjału. Wibracja 11 ma silne ambicje i chęć osiągnięcia czegoś wielkiego, ale cierpi na brak wiary w możliwość realizacji swoich marzeń. To najbardziej wrażliwa wibracja. 11 są głęboko zestrojone z podświadomymi energiami w każdym pomieszczeniu, do którego wchodzą. Ta ogromna empatia może czasami przerodzić się w nadwrażliwość i nieumiejętność poradzenia sobie z emocjami. 11 muszą uważać na różnego rodzaju używki, nałogi. W negatywnym aspekcie 11 mogą być niezdecydowane co w konsekwencji może je prowadzić do stagnacji. Czasami marzą więcej, niż myślą, że mogą osiągnąć, co prowadzi do bezczynności. Mogą popadać w pracoholizm i nieumiejętność odpoczywania. Są gotowe pracować bardzo dużo aby osiągnąć sukces i sławę. Mogą poświęcać się kosztem swojego czasu i zdrowia dla innych. Osoby te mają również tendencje do dźwigania całej odpowiedzialności na swoich barkach. To intensywna ścieżka życiowa przepełniona wrażliwością na otaczający nas świat. Numerologiczna 11 to głęboko myślący marzyciel, który musi nauczyć się wykorzystywać swoje umiejętności w działaniu.

Energia liczby 11 daje odwagę, moc i talent z silnym poczuciem przywództwa jednak rozwijanie pewności siebie u 11 jest często konieczne, aby w pełni mogła wzmocnić siebie i dzięki temu pozwoliła płynąć tej pięknej energii, ekspresji, która inspiruje innych ludzi.

Znane numerologiczne 11 : Barack i Michelle Obama, Orlando Bloom, Madonna, Gwen Stefani, Paris Hilton, Wesley Snipes, Prince Charles, Michael Jordan, Jackie Kennedy, Tony Blair, Woopi Goldberg, David Beckham, Wolfgang A. Mozart, Lucy Liu;

Comentarii


bottom of page