top of page

Nowy rok numerologiczny 2024


Wrzesień to czas w numerologii, w którym obchodzimy Nowy Rok Numerologiczny. Dokładnie 15 września 2023 wchodzimy w energię roku 2024, której Wibracją Główną jest - 8.

Rok 2023 oznaczał wibrację 7, wprowadzając ducha introspekcji i duchowości do naszego życia. W 8 Roku Numerologicznym możemy spodziewać się czegoś zupełnie innego. To rok, w którym energia będzie skoncentrowana na działaniu, przełamywaniu barier i zbieraniu żniw z lat poprzednich. Będzie to czas, w którym nasza determinacja i zdolność do realizacji celów będą kluczowe. Numer 8 w numerologii jest symbolem obfitości, sukcesu, karmy, władzy i sprawiedliwości. Równocześnie jest powiązany z duchowością, mistycyzmem oraz wzrostem zarówno na płaszczyźnie ducha, jak i materii - jest połączeniem tych dwóch sfer. Może przynieść ze sobą znaczącą transformację.

Przyjrzyjmy się teraz składnikom tej liczby, czyli znaczeniu wibracji 20 i 24. Jak wiadomo, od roku 2000 energia na naszej planecie ulega znaczącej zmianie. Do 1999 roku dominowała energia wibracji 1 - niosąca energię męską, czyli patriarchat. Była to silna energia skupiona na ego, władzy i kontrolowaniu. Od roku 2000 weszliśmy w łagodniejszą energię wibracji 2 - energię żeńską, która niesie zrozumienie i akceptację. Wibracja 20, jako energia wewnętrzna, niesie naukę kontaktu z własnymi emocjami, kontaktem z Duszą, intuicją oraz podświadomością. To energia poszukiwania pasji oraz tworzenia ideałów. Przynosi naukę harmonii i równowagi w relacjach międzyludzkich. Pozytywne aspekty wibracji 20 obejmują intuicję, dyplomację, tolerancję, empatię, współpracę, zrozumienie kulturowe, świadomość społeczną, równowagę oraz pracowitość. Negatywne strony mogą objawiać się jako brak asertywności, zależność, brak samodzielności, manipulacja oraz konflikty wewnętrzne. Wibracja 24 niesie energię rodziny, nie tylko w kontekście więzi krwi, ale także jako wspólnoty globalnej. To wibracja solidarności, patriotyzmu oraz odpowiedzialności za innych i pracę, która ma przynosić pomoc i wsparcie innym. Niesie ze sobą poczucie harmonii i piękna.

Pozytywne aspekty wibracji 24 to odpowiedzialność, troska o innych, zrozumienie, lojalność, pracowitość oraz budowanie silnych relacji. Negatywne strony mogą przejawiać się jako problemy ekonomiczne, nadmierne wydatki, dominacja, kontrola oraz brak wsparcia.

Rok 8 jako całość niesie energię rozwoju poprzez pracę nad sobą oraz pozytywną energię w osiąganiu sukcesów. To czas, w którym globalnie będziemy dążyć do rozwiązywania konfliktów i budowania pokojowych mostów. Będziemy bardziej skoncentrowani na trosce o nasze społeczeństwo i ochronę środowiska. Numer 8 przynosi ze sobą energię równowagi, sukcesu i odpowiedzialności. Oznacza to, że możemy spodziewać się bardziej zrównoważonych relacji międzyludzkich, większego zrozumienia i akceptacji innych. Rok 8 otwiera możliwości rozwoju, ekspansji oraz sukcesu finansowego, ale wymaga ostrożności w obliczu ewentualnych zmian na rynkach finansowych. Pozytywne aspekty roku 8 obejmują rozwój, postęp, odpowiedzialność, rozwój duchowy i samorealizację, równowagę i harmonię w relacjach, sukces, stabilność finansową oraz wzrost globalny. Negatywne strony mogą objawiać się jako konflikty, zmienne warunki finansowe, nadużywanie władzy, stres oraz niezrozumienie. Numerologiczny Rok 8 daje nam szansę wykorzystania naszych umiejętności do osiągnięcia materialnego dobrobytu i duchowego rozwoju. Pamiętaj, że jako Dusze posiadamy wolną wolę i to od nas zależy jak wykorzystujemy energię, która nas otacza. Jakie zmiany przyniesie Rok Numerologiczny 8 dla poszczególnych wibracji numerologicznych oraz jak możesz wykorzystać tę potężną energię do swojego rozwoju osobistego i zawodowego? Rok Numerologiczny ujawnia energię, która płynie do nas od Wszechświata, czyli wpływ energii z zewnątrz. Dzięki znajomości cykli numerologicznych możesz w pełni wykorzystać potencjał, który ze sobą niesie dany rok numerologiczny. Aby obliczyć swój Rok Numerologiczny: ✔️potrzebujesz znać swoją Wibrację Główną/Drogę Życia.

Jeśli nie znasz swojej Wibracji Głównej - dodaj wszystkie liczby z Twojej daty urodzenia: np: 25.04.1986= 2+5+0+4+1+9+8+6=35 35=3+5=8 ✔️do Wibracji Głównej dodaj liczbę 8 (zredukowany rok 2024 = 2+0+2+4=8) 25.04.1986=8 + 2024=8 8+8=16 1+6=7

Numerologiczny Rok 2024 dla Wibracji Głównej 8 to - 7 Mała ściąga: od 15.09.2023 do 03.09.2024

Wibracja Główna 1 - 9 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 2 - 1 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 3 - 2 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 4 - 3 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 5 - 4 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 6 - 5 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 7 - 6 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 8 - 7 Rok Numerologiczny

Wibracja Główna 9 - 8 Rok Numerologiczny Jeśli Twoja Wibracja Główna to 2 - wchodzisz w 1 Rok Numerologiczny. Pierwszy Rok Numerologiczny jest niezwykle istotny, pełen energii i obiecujących perspektyw. To czas, w którym warto skupić się na niezależności, budowaniu pewności siebie i rozwijaniu swojego przywództwa. Wchodząc w ten rok, rozpoczynasz nowy dziewięcioletni cykl, a wszystko zaczyna się od Twoich myśli. Pamiętaj, że Twoje myśli mają ogromną moc. Przekształcaj je w pragnienia, które z kolei zamieniaj w działania, aby kształtować swoją rzeczywistość. To czas byś skupiła się na sobie kochana dwójko. To jest czas, w którym to, co planujesz, będzie miało wpływ na kolejne dziewięć lat Twojego życia. Bądź otwarta na nowe pomysły, zapisuj je, bo mogą okazać się kluczowe w przyszłości. To rok zmian i nowych początków, dlatego też rozważ, jakie kierunki chcesz obrać. Pierwszy Rok Numerologiczny to okazja do odkrywania nowych zainteresowań, zdobywania nowych doświadczeń, budowania nowych relacji i kształtowania swojej kariery. Uwierz w swoją moc i pracuj nad wzmocnieniem pewności siebie. Nie obawiaj się tego, co nieznane, odważnie wyrusz w świat i przyjmuj nowe wyzwania z otwartymi ramionami. Wszechświat Cię wspiera i właśnie wysyła Ci potężnego kopa do działania. Jeśli myślisz nad otwarciem swojej działalności lub rozpoczęciem jakiegoś przedsięwzięcia - to genialny czas.

Afirmacja dla Ciebie:

"Otwieram się na siłę i pewność siebie, by odważnie i z determinacją podążać ku swoim marzeniom."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 3 - wchodzisz w 2 Rok Numerologiczny. Drugi Rok Numerologiczny skupia się na relacjach z innymi ludźmi oraz współpracy. To rok, w którym uczymy się być bardziej empatyczni, taktowni i zdolni do kompromisów. Głównym tematem drugiego roku jest partnerstwo. Może to oznaczać różne rzeczy w zależności od Twojej sytuacji życiowej. Dla niektórych może to oznaczać zaangażowanie w nowy związek, dla innych może to być rok, w którym przechodzisz przez próby i błędy, ucząc się, jak skutecznie współpracować i rozwiązywać konflikty, jeszcze dla innych ten rok może przynieść energię nowych przyjaźni, powstawania współprac na polu biznesowym. Jedną z kluczowych cech drugiego roku jest cierpliwość. Często będziesz musiał czekać na rezultaty swoich wysiłków. To czas, kiedy nauka komunikacji, dyplomacji i rozumienia innych ludzi będzie istotna. Będziesz musiał nauczyć się słuchać i wyrażać swoje myśli i uczucia w sposób, który nie rani innych ale i nie nagina Twoich osobistych granic. Drugi Rok Numerologiczny może być czasem, kiedy zostaniesz wystawiony na próbę. Będziesz musiał radzić sobie z trudnościami i konfliktami w swoich relacjach, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ważne jest, aby zachować spokój i unikać impulsywnych decyzji. Szukaj rozwiązań, które są korzystne dla wszystkich stron zaangażowanych. Ten rok przyniesie również okazje do rozwijania swojej intuicji i zdolności do czytania sytuacji międzyludzkich. Bądź otwarty na znaki i wskazówki, które mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć swoje relacje. To dobry rok na pracę z emocjami oraz naukę cierpliwości. Afirmacja dla Ciebie: "Tworzę zdrowe i zrównoważone relacje."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 4 - wchodzisz w 3 Rok Numerologiczny. Energia trzeciego Roku Numerologicznego jest związana z twórczością. Jest to jedna z bardziej pozytywnych energii do wykorzystania. To doskonały rok, aby rozwijać swoje umiejętności artystyczne, wyrażać myśli i uczucia w różny sposób oraz budować relacje z innymi ludźmi. Możesz oczekiwać inspiracji i pomysłów, które będą Cię napotykać na każdym kroku. Trzeci Rok Numerologiczny to także czas projektów. To doskonała okazja, aby rozpocząć nowe przedsięwzięcia lub kontynuować te, które były odłożone na później. Twoja kreatywność będzie na szczycie, więc nie krępuj się wyrażać swoich wizji i realizować marzenia. Jednak, możesz czasem czuć się rozproszony lub tracić motywację. Ważne jest, aby utrzymać równowagę między pomysłami a ich realizacją oraz nie rozpraszać swojej energii i czasu. To również rok, w którym możesz być stawiany w sytuacjach, w których masz nauczyć się zabierania głosu. Afirmacja dla Ciebie: "Jestem kreatywną i ekspresyjną istotą, gotową wyrażać siebie i swoje pomysły w każdy możliwy sposób."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 5 - wchodzisz w 4 Rok Numerologiczny. Czwarty Rok Numerologiczny to okres, który skupia się na fundamentach, stabilności i porządku. To doskonały moment, aby zająć się kwestiami, które tworzą solidne podstawy w różnych dziedzinach życia. Rok ten związany jest z praktycznością i realizmem. To znaczy, że teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest podejście oparte na faktach i działaniach. Planowanie, organizacja i konsekwentne dążenie do celów są dla Ciebie kluczowe. Doceniaj prace i osiągnięcia, nie zapominając o radości, jaką przynosi sukces. To okres, kiedy wysiłek będzie potrzebny aby zebrać plony w kolejnych latach. Nie zrażaj się jeśli coś nad czym pracujesz nie przynosi teraz efektów. Bądź cierpliwy i wytrwały. Zwracaj też uwagę abyś się nie przepracowywał. Zadbaj o odpoczynek i zdrowie. Afirmacja dla Ciebie: "Buduję stabilne fundamenty dla swojego przyszłego sukcesu i zabezpieczenia."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 6 - wchodzisz w 5 Rok Numerologiczny. W piątym Roku Numerologicznym otwierają się przed Tobą drzwi do przygód i eksploracji. To czas, aby wyruszyć w podróż, zarówno dosłownie, jak i w sferze ducha. Podróże, nowe hobby, czy nawet zmiany w życiu zawodowym mogą przynieść nowe spojrzenie na świat i pozwalają na poszerzenie horyzontów. Energia tego roku przyniesie Ci szansę aby uwolnić się od ograniczeń, rutyny i schematów, które mogą Cię hamować. To doskonały moment, aby wyrazić swoją oryginalność i zacząć działać według swoich własnych reguł. Jednak nie obędzie się bez wyzwań. Zmiany mogą być trudne, a nadmiar przygód może czasem sprawić, że poczujesz się zagubiony. Warto pamiętać, że równowaga między wolnością a odpowiedzialnością jest bardzo ważna. Staraj się zachować zdrowy balans między dświadczaniemo a utrzymaniem pewnej stabilności w życiu. Afirmacja dla Ciebie: "Zmiany są naturalną częścią mojego życia, a ja przekształcam je w możliwości do rozwoju i rozkwitu."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 7 - wchodzisz w 6 Rok Numerologiczny. Szósty Rok Numerologiczny jest często nazywany "rokiem miłości" ze względu na jego silne powiązanie z relacjami i harmonią. Prawdopodobnie w tym roku duże znaczenie będą miały u Ciebie kwestie rodzinne, miłosne. Szósty Rok Numerologiczny przynosi ze sobą również poczucie odpowiedzialności. To czas, kiedy trzeba zwrócić uwagę na troskę o innych oraz o siebie czy projekty, które kreujesz. Będziesz bardziej skłonny do dbania o zdrowie, zarówno fizyczne, jak i emocjonalne. Zadbaj o swoje ciało fizyczne. Daj sobie czas na odpoczynek. To doskonała okazja, aby podejść do życia z większą starannością i rozwijaniem troski o innych ludzi jak i siebie. Jest to dobry rok na edukację.

Afirmacja dla Ciebie: "Odpowiedzialność to dar, który pozwala mi wpływać pozytywnie na swoje życie i życie innych."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 8 - wchodzisz w 7 Rok Numerologiczny. Siódmy Rok Numerologiczny to czas dążenia do mądrości, duchowości oraz do głębszego rozumienia rzeczywistości. Czas, aby poszerzać horyzonty duchowe. To rok, w którym warto zgłębiać swoje zainteresowania związane z duchowością, medytacją, filozofią lub innymi aspektami życia poza sferą materialną. Twoja Dusza pragnie głębszego rozumienia i poznawania tajemnic Wszechświata. Siódmy Rok Numerologiczny przynosi ze sobą również potrzebę refleksji i introspekcji. To czas, aby przyjrzeć się własnemu wnętrzu, zrozumieć swoje pragnienia i cele duchowe oraz zbadać swoje marzenia i intuicję. Często w tym okresie ludzie odkrywają swoje ukryte talenty i pasje. Czasami osoby przeżywające ten okres mogą czuć się odizolowane od rzeczywistości materialnej lub mieć trudności z wyrażeniem swoich duchowych przekonań. Możesz czuć bardziej niż zwykle potrzebę bycia samemu. Może pomóc Ci przebywanie wśród natury. Afirmacja dla Ciebie: "Odkrywam głębszy sens i mądrość w moim życiu każdego dnia."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 9 - wchodzisz w 8 Rok Numerologiczny. Ósmy Rok Numerologiczny rok to okres, kiedy sukces, władza i realizacja celów stają się kluczowymi aspektami Twojej podróży. Jest to rok nazywany "rokiem sukcesu" ze względu na jego silne powiązanie z osiągnięciami. To czas, aby skoncentrować się na swoich celach i pracować nad ich realizacją. Twoje wysiłki i wytrwałość mogą przynieść znaczące sukcesy w różnych dziedzinach życia, zarówno zawodowych, jak i osobistych. W ósmym Roku Numerologicznym zyskujesz większą świadomość swojej zdolności do kierowania swoim życiem i podejmowania decyzji. Ten rok nazywany jest również rokiem żniw. To co zasiałeś będąc w pierwszym Roku Numerologicznym i skupiając się w kolejnych, teraz masz szansę zebrać w formie sukcesu. Nadmierne skupienie na ambicjach może prowadzić do nadmiernego stresu lub utraty równowagi w życiu. Dlatego staraj się zachować balans między osiąganiem celów a dbaniem o zdrowie i harmonię w relacjach.Jest to dobry rok na inwestycje. Afirmacja dla Ciebie: "Władza, którą posiadam, służy do dobra mnie i innych, działam z etyką i uczciwością."

 

Jeśli Twoja Wibracja Główna to 1 - wchodzisz w 9 Rok Numerologiczny. Dziewiąty Rok Numerologiczny to okres, kiedy zakończenia, transformacje staną się dla Ciebie kluczowymi aspektami najbliższych miesięcy. Dziewiąty Rok Numerologiczny to czas, kiedy cykl zatacza powoli krąg i wszystkie poprzednie 8 lat cyklu sumuje się aby wyciągnąć wnioski i stawić czoła przeszłości. To rok, w którym warto spojrzeć na swoje życie i zastanowić się, co można zakończyć lub pozostawić za sobą, aby uczynić miejsce na nowe możliwości i wyzwania. Transformacje i zakończenia mogą być bolesne, a działania na rzecz innych czasami wiążą się z poświęceniem własnych potrzeb. Zachowaj równowagę między wspieraniem innych a dbaniem o siebie. Afirmacja dla Ciebie: "Zakończenia są dla mnie nowymi początkami, witam przemiany z otwartym sercem."

Życzę Ci drogi czytający abyś w tym nowym numerologicznym roku 8 osiągnął równowagę pomiędzy Duchem i Materią i wykorzystał energię roku 2024 do tworzenia wspaniałych doświadczeń, które będą Cię budować. 💜Meraki💜 Agatha

Comments


bottom of page