top of page

NUMEROLOGICZNA 3


Opiszę tutaj archetypy numerologicznej 3, to znaczy czystą energię, która tej wibracji towarzyszy. Chciałabym tutaj nadmienić, że każda wibracja ma swoje pozytywne aspekty jak i negatywne. Bieguny tych energii mogą się zmieniać w zależności od poziomu świadomości u człowieka. Nie ma lepszej i gorszej wibracji. Natomiast wiedza na temat swojej drogi oraz siebie daje nam możliwość kierowania w taki sposób swoimi zasobami, że może nam się żyć dużo łatwiej i przyjemniej w zrozumieniu siebie, otaczających nas ludzi i świata. Tutaj filmik, który nagrałam, a pod spodem wersja do przeczytania:

Aby wyliczyć swoją wibrację główną potrzebujesz całej daty urodzenia. Dodaj do siebie wszystkie cyfry. Np: 18.09.1992 1+7+0+9+1+9+9+2= 39 39= 3+9=12 12=1+2=3 Wibracja główna to 3 z podwibracji 12 Jeśli nie jesteś wibracją główną - 3, ale: -urodziłeś się 3, 12, 21, 30 dnia miesiąca, -urodziłeś się w marcu lub grudniu, -twój klucz wcielenia (dodaj dzień i miesiąc razem) wynosi po zsumowaniu 3 Masz w sobie również jakości wibracji trzy. O tym czy będą one mocno widoczne czy też mniej decyduje wiele czynników. -Tarot: karta Cesarzowa -Astrologia:Jowisz -Kamień: ametyst, turkus -Miesiące: marzec, grudzień -Dzień tygodnia: wtorek Znak zodiaku:Strzelec, Ryby -kolor: żółty, purpurowy -żywioł: powietrze -czakra: sakralna, gardła Numerologiczna 3 Trójki wibrujące pozytywnie mają tendencję do skupiania się na jasnej stronie życia. Potrafią podnieść na duchu inne osoby, ponieważ wiedzą, że wszyscy jesteśmy tutaj tylko w podróży. Wielowymiarowość. Ekspresja. Kreatywność. Szczęście. Trójka ma naturalną energię twórczą. Jest sympatyczna, utalentowana, elastyczna i z dobrym gustem. Jest to najbardziej promienna, spontaniczna i stymulująca wibracja ze wszystkich. W starożytności Trzy uważano za liczbę doskonałą, ponieważ reprezentuje czas, materię i przestrzeń; długość, szerokość i głębokość; stałe, płynne i gazowe. Jest również powiązany z trójkątem, symbolem logiki, intelektu i rozumu. Trzy to także liczba sukcesu i zakończenia.

W duchowości liczba 3 jest uważana za związek między ciałem, duchem i umysłem, a zatem reprezentuje ludzi, którzy starają się zachować równowagę.

Nudzi się robieniem tego samego przez długi czas. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to 3 nie walczy o pieniądze, nie jest dla niej priorytetem ogromne bogactwo. Dla niej bogactwem jest jej dorobek artystyczno komunikacyjny, którym może dzielić się z innymi. 3 to liczba szczęścia i finansach również nie ma większych problemów jeżeli chodzi o zarabianie pieniędzy. Natomiast gorzej z odkładaniem pieniędzy. To jest dla trójeczki zapewne jedna z lekcji. Aby nauczyć się nie trwonić wszystkiego od razu. Praca nad swoimi nawykami. Trójki ciężko znoszą samotność. To gwiazdy, które potrzebują towarzystwa aby mogły w pełni olśniewać. Wspaniale czują się w centrum uwagi. Trójka lubi się dobrze ubrać, dobrze zjeść i nie chce szczędzić sobie przyjemności. Jest tutaj po to aby kosztować i cieszyć się życiem. Pomimo swojego lekkiego podejścia do ziemskości, trójka doskonale zdaje sobie sprawę z obowiązków i powagi jakie niesie ze sobą życie. Ale też doskonale wie, że nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba działać i rozświetlać sobie każdy dzień. 3 zawsze jest pełna nowych pomysłów, z płodnym umysłem, zawsze analizując wszystko, co dzieje się wokół niej. Zawsze szuka nowych informacji z najróżniejszych dziedzin wiedzy, zawsze postrzega życie jako ścieżkę, która daje niezliczone możliwości.

To kreatywność i ekspresja. Trójka to również komunikacja. Ona lubi rozmawiać, wymieniać się opiniami. Z 3 zagłębisz się w długie filozoficzne rozmowy o wszechświecie. Zobaczysz ją zachwycającą się pięknem polnych kwiatów, szumem drzew i kontemplującą nad obrazem. Nie dla 3 rutyna. Potrzebuje wyrażać się za pomocą różnych form ekspresji. Malarstwo, sztuki piękne, fotografia, muzyka, pisanie…. Czego dusza w danej chwili zapragnie. Bardzo ważne dla trójeczki jest aby się wyrażała artystycznie, w jakimkolwiek stopniu. Jeśli czuje, że nie ma „talentów” to możliwe, że jest zablokowana i wystarczy odblokować jej potencjał. Jest osobą, która zawsze szuka nowych rzeczy, zawsze wykazuje dużo entuzjazmu i przekazuje tę energię otaczającym go ludziom.

To niespokojny umysł. Ma często 1000 pomysłów na minutę. Niestety z realizacją jest już trochę gorzej. Największym wyzwaniem dla trójki jest umiejętne gospodarowanie czasem, nietrwonienie energii i kończenie rozpoczętych już projektów. Ważne, żeby skupiała się na jednej konkretnej rzeczy w danym momencie. Trójka potrafi oczarować otoczenie swoją słodyczą, spokojem wewnętrznym, urokiem osobistym i perfekcją. Często to osoby, które potrafią flirtować i kokietować. Trójki są atrakcyjne fizycznie i potrafią wykorzystywać swój wygląd.

Trójka to również altruista i w obliczu nieszczęścia jest bardzo pomocna i hojna dla drugiego człowieka.

Jeśli trójka wibruje negatywnie, może być zazdrosna, nieprawdomówna, narzekającą, próżna, żyjąca ponad stan, kochliwa a nawet potrafi zdradzać i być lekkomyślna.


Pozytywne cechy: -wrażliwość na piękno -zdolności artystyczne -elastyczność -empatia -komunikacja -empatia -umiejętność cieszenia się z każdej chwili -kreatywność -ekspresja -szczęście -radość -spontaniczność -flirt -kultura -popularność -towarzyskość

Złe nawyki: - plotkarstwo -zazdrość -zawiść -lekkomyślność -próżność -zdrada -naśladownictwo -trwonienie energii -gadulstwo Sławne trójki: Kartezjusz, Karol Dickens, Juan Casanova, Fidel Castro, Reese Witherspoon, Celine Diin, Christina Aguilera, Katy Perry, Cameron Diaz, Rihanna, Snoop Dogg, Nelly Furtado, Jackie Chan Na cały portret człowieka składa się nie tylko wibracja główna czy też dzień urodzenia. To tylko część naszej energii. W rzeczywistości jesteśmy składową wielu energii. Jeżeli jesteś zainteresowana/y poznać swój portret numerologiczny, portret rodowy, chcesz poznać głębiej siebie, poznać i popracować z blokadami, odkryć swoje ukryte talenty ,zapraszam do konsultacji numerologicznych. 💜Meraki💜 Agatha

Comments


bottom of page